Reklama

Brutalny atak na Florydzie. Wbił kobiecie siekierę w głowę

Dramatyczne sceny rozegrały się na Florydzie. 56-letnia kobieta została znaleziona we własnym domu z siekierą wbitą w głowę. O brutalny atak podejrzany jest 40-letni Michael Doughtery, który mieszkał z nią w jednym domu. Mężczyzna został zatrzymany 150 mil od miejsca ataku.

56-letnia Lisa Rogers Eaton została brutalnie zaatakowana w swoim domu. Biuro lokalnego szeryfa poinformowało, że kobieta została znaleziona "z siekierą wyrastającą z głowy" 22 listopada, około 10:30, w swoim mieszkaniu w Sankt Petersburgu na Florydzie. 

Jak podają amerykańskie media, kobieta cudem przeżyła napaść i w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jej życie.

Siostra zaatakowanej poinformowała, że 56-latka zostanie w weekend odłączona od aparatury podtrzymującej funkcje życiowe, ponieważ "nie wykrywa ona fal mózgowych". Rodzina zjeżdżą się do szpitala, by pożegnać się z Eaton. 

Reklama

Media: Napastnik uciekł z miejsca zdarzenia

Jak podaje "NY Post" napastnik mieszkał razem z 56-latką i jej mężem, ze względu na swoją trudną sytuację związaną m.in z utratą pracy. Mężczyzna miał spędzić w domu Eaton Święto Dziękczynienia. 

40-letni Michael Doughtery uciekł z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb. Został zatrzymany 150 mil od miejsca zdarzenia nad ranem 24 listopada

Doughtery jest oskarżony o usiłowanie zabójstwa drugiego stopnia. Został tymczasowego aresztu w hrabstwie Alachua, skąd zostanie przeniesiony do więzienia w hrabstwie Pinellas. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Siekiera | atak siekierą | floryda | USA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy