Reklama

Reklama

Brutalny atak na dwie Polki w Londynie. Napastnik ciężko zranił je młotkiem

Brytyjska policja aresztowała domniemanego sprawcę ataku na dwie Polki w Londynie. Matka i córka zostały zranione młotkiem na ulicy.

Do szokującego zdarzenia doszło w niedzielę po południu w New Eltham - południowo-wschodniej dzielnicy Londynu. 27-letni Joe Xuereb miał zaatakować 30-letnią Annę G. i jej matkę, która przyjechała z Polski w odwiedziny. 

Brytyjska opinii publiczna jest poruszona okrucieństwem, z jakim działał napastnik. Według świadków zdarzenia, mężczyzna uderzał młotkiem w głowy kobiet, po czym spokojnie odjechał na rowerze z miejsca napaści. 

27-latek został zidentyfikowany w okolicy przez sąsiadkę Polek. Ta powiadomiła policję. Został aresztowany pod zarzutem próby morderstwa. 

Reklama

Po ataku 30-letnia Anna G. przeszła wielogodzinną operacje czaszki, a jej 60-letnia matka znajduje się w stanie ciężkim w szpitalu. Według doniesień mediów, kobiety nie znały napastnika, choć wiadomo, że mężczyzna mieszkał na tej samej ulicy, co Anna G.

Media sugerują, że atak był dziełem przypadku. Policja przesłuchuje obecnie mężczyznę, starając się ustalić, jakimi kierował się motywami. Mężczyzna prawdopodobnie ma problemy psychiczne. 

Bogdan Frymorgen

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy