Reklama

Reklama

Brutalne morderstwo młodej kobiety w Londynie. Nowiny24: To była Polka z Jarosławia

Jak podają brytyjskie media, kobiecie zadano liczne ciosy ostrym narzędziem w klatkę piersiową. W środę w wynajmowanym przez ofiarę mieszkaniu ciało odnaleźli sąsiedzi, którzy o sprawie poinformowali policję.

W związku ze sprawą aresztowano około trzydziestoletniego mężczyznę - podaje portal croydonguardian.co.uk.

Zatrzymany miał ranę kłutą ramienia. Trafił do szpitala, jego stan jest stabilny. Śledczy łączą go z morderstwem młodej kobiety.

Brytyjskie służby nie ujawniły tożsamości zabitej. Poinformowano, że skontaktowano się z jej bliskimi.

Jak podaje portal nowiny24.pl, zamordowana to 30-letnia Polka, pochodząca z Jarosławia (woj. podkarpackie). Według informacji portalu, zatrzymany to chłopak zabitej, również Polak.

Reklama

Sprawę badają brytyjskie służby.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy