Reklama

Reklama

Brazylijski kapłan powiesił się w więzieniu

​Brazylijski ksiądz Bonifacio Buzzi, który spędził osiem lat w więzieniu za molestowanie seksualne chłopca, a w ubiegły piątek trafił ponownie do aresztu, powiesił się w celi - informuje Reuters.

57-letni duchowny został znaleziony martwy w swojej celi. 

Dziesięć lat temu Buzzi został skazany za molestowanie 10-letniego chłopca. Karę obywał w więzieniu w jednym z brazylijskich stanów Minas Gerais. Był więziony od 2007 do 2015. Ponownie zatrzymano go w zeszłym tygodniu w związku z oskarżeniami o molestowanie dwóch chłopców w wieku 9 i 13 lat. 

Nazwisko księdza zostało wymienione wśród przypadków pedofilii, które znalazły się w nagrodzonym Oscarem filmie "Spotlight".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy