Reklama

Reklama

Brazylia: Samochód spadł na recepcjonistkę. Z drugiego piętra

Nastoletnia recepcjonistka jednego z domów w handlowych w Sao Paulo została ciężko ranna po tym, jak spadł na nią samochód z wystawy. Za kierownicą siedział 29-letni mężczyzna, pracownik firmy sprzątającej, który przygotowywał auto dla dilera. Nagranie z momentu zdarzenia trafiło do internetu.

Do niecodziennego wypadku doszło w ostatni poniedziałek. Z relacji świadków wynika, że sprzątacz uruchomił samochód przypadkiem, a pojazd zaczął przesuwać się w stronę barierek. Gdy auto straciło podłoże pod przednimi kołami, obróciło się i spadło wprost na siedzące dwa piętra niżej recepcjonistki.

UWAGA: Drastyczne wideo

19-letnia pracownica doznała poważnych obrażeń klatki piersiowej i brzucha. Strażacy wyciągnęli ją spod wraku, a załoga karetki przetransportowała do szpitala. Jej stan określano jako ciężki. Druga z recepcjonistek została lekko ranna. Z kolei u mężczyzny, który spadł z samochodem na stanowisko recepcji stwierdzono złamanie nogi.

Reklama

Z ustaleń policji, do których dotarło portal "UOL" wynika, że pracownik firmy sprzątającej nie miał uprawnień do kierowania pojazdem. Funkcjonariusze wszczęli śledztwo ws. spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i prowadzenia pojazdu bez uprawnień.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL