Reklama

Brazylia: Petarda zaczepiła o jej ubranie. Kobieta zginęła na oczach dzieci

38-letnia Elisangela Tinem zginęła tragicznie na plaży w Praia Grande niedaleko Sao Paulo. W czasie pokazu fajerwerków jedna z petard zaczepiła o ubranie kobiety i eksplodowała. Całą sytuację widziały dzieci 38-latki oraz inne osoby zgromadzone na plaży. W sieci pojawiło się nagranie z tego zdarzenia.

Kobieta świętowała nadejście nowego roku na plaży w Praia Grande. 38-latka zabrała ze sobą dwójkę dzieci. Towarzyszył im 41-kuzyn kobiety. 

W sieci pojawiło się wideo z tragicznego zdarzenia. Na krótkim nagraniu widać ludzi, którzy zebrali się na plaży, by oglądać fajerwerki. Nagle kamera obraca się, po czym widać wybuch. Po chwili można dostrzec ciało leżące na ziemi i panikę osób w pobliżu. 

Kuzyn ofiary poinformował, że jedna z petard zaczepiła się o ubranie kobiety i eksplodowała, zanim zdążyli ją usunąć. CNN Brazil informuje, że siła wybuchu była tak dużo, że zgon nastąpił po chwili. 

Reklama

Petarda zaczepiła o ubranie kobiety. "Ogromny błysk"

20-letnia Luiza Ferreira powiedziała w rozmowie z lokalną prasą, że widziała "ogromny błysk", a po chwili "wszyscy zaczęli krzyczeć". 

"Kiedy podszedłem, zobaczyłem kobietę leżącą na ziemi i krwawiącą. Chłopak, który z nią był, również leżał na ziemi" - dodała. 

"Daily Mail" informuje, że petarda, która zaczepiła się o ubranie kobiety, nie została odpalona przez nią, ani przez jej najbliższych. Śledczy prowadzą dochodzenie, które najprawdopodobniej zakończy się postawieniem zarzutu o nieumyślne spowodowanie śmierci. Wiadomo, że pokaz fajerwerków nie był oficjalny - imprezowicze odpalali je sami. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sylwester | nowy rok | fajerwerki

Reklama

Reklama

Reklama