Reklama

Reklama

Brazylia: Mężczyzna użył aligatora jako broni podczas bójki

Do niecodziennego zdarzenia doszło na plaży Macumba położonej na zachód od brazylijskiego miasta Rio de Janeiro. Jeden z biorących udział w bójce wczasowiczów zaatakował innego mężczyznę małym aligatorem.

Nagranie, rozsyłane masowo we wtorek przez użytkowników mediów społecznościowych, zostało zarejestrowane przed kilkoma dniami na popularnej wśród turystów plaży. Na krótkim filmie, który zamieściła na swojej stronie również telewizja CNN, widać trzy osoby kłócące się ze sobą przy brzegu oceanu.

W pewnym momencie jeden z mężczyzn szczuje trzymanym w rękach aligatorem innego plażowicza. Na nagraniu widać jak zwierzę próbuje ugryźć w rękę osobę, w kierunku której została zwrócona jego paszcza.

Nietypowemu zdarzeniu towarzyszy rozemocjonowana grupa osób, która nagrała film. - Ludzie, on ma w ręku aligatora! Przestańcie, przestańcie!" - krzyczy jedna z obserwujących zajście wczasowiczek.

Reklama

Ostatecznie, jak wynika z nagrania, atakujący przeciwnika małym aligatorem został obezwładniony. W trakcie szarpaniny upuścił też na piasek gada, którym próbował poszczuć przeciwnika.

Zwierzę trafiło do parku przyrody

Opisujący zdarzenie portal telewizji CNN wyjaśnia, że nietypowa scena nie powstała na użytek żadnego z programów satyrycznych, ale wydarzyła się podczas prawdziwej scysji.

Według stacji to właśnie mały aligator był głównym powodem kłótni pomiędzy mężczyznami, których próbował rozdzielić wezwany na miejsce strażak. Ratownik ostatecznie przekazał zwierzę do jednego z pobliskich parków przyrody, z którego przybył na plażę mały gad.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje