Reklama

Reklama

Barcelona: Złodziej chciał dźgnąć turystę ostrym narzędziem

Chwile grozy brytyjskiego turysty w Barcelonie. Gdy grupa rabusiów ukradła jego torbę, mężczyzna ruszył w pościg i próbował ją odzyskać. Nie mógł jednak uwierzyć własnym oczom, kiedy jeden z opryszków wyciągnął ostre narzędzie i próbował go ranić. Wszystko zarejestrował kamerą jeden ze świadków.

Do groźnego zdarzenia doszło w czwartek około godziny 20 w pobliżu popularnej ulicy La Rambla. Brytyjski turysta pił drinka, gdy grupa rabusiów ukradła jego torbę. Urlopowicz nie dał za wygraną i ruszył w pościg za złodziejami.

Barcelona: Złodziej chciał dźgnąć turystę ostrym przedmiotem

Przerażający materiał został nagrany kilka ulic dalej, gdy Brytyjczyk dopadł przestępców. Mężczyzna próbował odzyskać swoją własność, więc wszedł w starcie z jednym z napastników. Wydawało się, że jest bliski celu, lecz w pewnej chwili złodziej wyjął z kieszeni ostry przedmiot i kilkukrotnie próbował nim ugodzić interweniującego.

Reklama

Brytyjczyk nie był świadom, że rabuś starał się zranić go ostrym narzędziem, lecz w pewnym momencie przestępca przestał celować w turystę na oślep i pokazał mu, co ma w ręku. Przerażony urlopowicz odskoczył i puścił złodzieja, który oddalił się w głąb ulicy.

Według informacji "Daily Mail" cała czwórka zbirów została aresztowana niedługo po zdarzeniu.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy