Reklama

Babcia zmarła w trakcie opieki nad dzieckiem. Odnaleźli je po tygodniu

Przerażająca historia z Tennessee w USA. 15-miesięczna dziewczynka przeżyła niemal tydzień bez jedzenia, wody i opieki po tym, jak zmarła jej babcia, która się nią opiekowała.

Przerażająca historia z Tennessee w USA. 15-miesięczna dziewczynka przeżyła niemal tydzień bez jedzenia, wody i opieki po tym, jak zmarła jej babcia, która się nią opiekowała.Dziecko w domu w Maryville znaleźli policjanci. Zostali wezwani przez kobietę, która na polecenie matki dziewczynki miała sprawdzić, co się dzieje z nią i babcią, ponieważ od kilku dni nie było ze starszą panią kontaktu.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że babcia dziewczynki zmarła, a dziecko w tym czasie było bez jedzenia, wody i bez opieki. Dziewczynka cały czas była z ciałem babci w jednym domu. Policjanci stwierdzili, że dziecko jest bardzo brudne i słabe i od razu powinno zostać zabrane do szpitala. 

Reklama

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kobieta, która opiekowała się dzieckiem, zmarła najprawdopodobniej niemal tydzień wcześniej z przyczyn naturalnych.


RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy