Reklama

Australia: Szokujące sceny na placu zabaw. Nastolatek skakał po głowie dziewczynki

13-latek brutalnie zaatakował dziewczynkę na placu zabaw w australijskim Cairns. Matka pokrzywdzonej opisała, że jej córka wróciła do domu cała posiniaczona. Media obiegło wstrząsające nagranie, na którym napastnik skacze po głowie siedmiolatki.

Wstrząsający atak na siedmiolatkę miał miejsce w niedzielę na placu zabaw w miejscowości Cairns w Australii. W mediach pojawiło się nagranie ukazujące całe zajście. Widać na nim, że 13-latek okłada ofiarę pięściami.

Po chwili napastnik zaczyna skakać dziewczynce po głowie. Zgromadzeni koło zjeżdżalni tylko śmieją się na ten widok.

Matka dziewczynki opisała w rozmowie z lokalnymi mediami, że jej córka wróciła do domu cała posiniaczona. Siedmiolatka została przewieziona do szpitala na oddział ratunkowy. Obecnie jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Reklama

Siedmiolatka skatowana na placu zabaw. Wstrząsające nagranie

- Nie mogę uwierzyć w to, że świadkowie zdarzenia nie próbowali przerwać ataku. Zamiast tego nagrywali zajście i opublikowali film w sieci - podkreśliła kobieta w rozmowie z The Cairns Post.

Siedmiolatka miała bawić się razem z innymi dziećmi. - Jest bardzo twarda i się nie skarżyła. Chcę jednak, żeby wiedziała, że to nie jest normalne - stwierdziła matka.

Skakał po głowie siedmiolatki. 13-latek stanie przed sądem

Dochodzenie w sprawie wszczęli funkcjonariusze z jednostki Cairns Child Protection and Investigation. Śledczy oskarżyli 13-letniego napastnika o napaść i uszkodzenie ciała. Chłopiec stanie przed sądem rodzinnym.

Matka siedmiolatki zaznaczyła, że nie zamierza w tej sprawie milczeć.  - To nie powinno przytrafić się niczyjemu synowi ani córce. Zachęcam, aby od razu zgłaszać takie sytuacje na policję - podsumowała.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pobicie | dziewczynka | plac zabaw | Australia | nastolatek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy