Reklama

Reklama

​Australia: Dwóch nagich mężczyzn uciekało przed jeleniem. Ratował ich śmigłowiec

Dwóch Australijczyków opalało się nago na plaży pod Sydney. W pewnym momencie wystraszył ich jeleń. Uciekli do lasu, gdzie się zgubili. Ratował ich policyjny śmigłowiec. Na koniec zostali ukarani grzywną za złamanie obostrzeń covidowych.

O sprawie poinformowała policja Nowej Południowej Walii podczas konferencji prasowej. Mężczyźni zostali określeni przez komisarza policji Micka Fullera mianem "idiotów".

30- i 49-latek opalali się nago nad jeziorem w parku narodowym 40 km na południe od Sydney. W pewnym momencie podszedł do nich jeleń. Mężczyźni w panice uciekli do lasu, gdzie się rozdzielili i zgubili. Na pomoc wysłano ekipę ratunkową, w tym śmigłowiec.

Mężczyźni zostali przewiezieni na komisariat policji i otrzymali mandaty po tysiąc dolarów za złamanie restrykcji covidowych. Obecnie w rejonie Sydney obowiązuje lockdown z powodu rozprzestrzeniania się wariantu Delta koronawirusa.

Reklama

- Powinni się wstydzić - ocenił komisarz Fuller, zarzucając im angażowanie policyjnych zasobów w trakcie kryzysu zdrowotnego.

- Trudno tworzyć prawo dla idiotów - dodał.

Konferencja Fullera została przerwana przez mężczyznę twierdzącego, że jest "stwórcą Ziemi".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne