Reklama

Reklama

Albańczyk zaatakował nożem Polaków w Wiedniu

W jednym z lokali w Wiedniu doszło do gwałtownej kłótni Albańczyka z dwoma Polakami. Incydent zakończył się tragicznie. Albańczyk wyciągnął nóż i zabił 34-letniego Polaka. Jego 37-letni kolega został ciężko ranny. Policja poszukuje napastnika.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek - informuje RMF FM. W lokalu na Quellenstrasse w dzielncy Favoriten, w południowej części Wiednia, nagle wywiązała się kłótnia. Następnie Albańczyk wyciągnął niespodziewanie nóż i zaatakował obu Polaków.

34-letni Polak dostał co najmniej pięć ciosów nożem - informuje austriacki dziennik "Kronen Zeitung". Zmarł w karetce po 30 minutach. Jego 37-letni kolega został przewieziony do szpitala z poważnymi obrażeniami.

Jak podaje TVP Info, napastnik zbiegł z miejsca zdarzenia. Świadkowie rozpoznali go, a policja wie już, kim jest. Trwają poszukiwania. Analizowany jest też materiał filmowy z kamer.

Reklama

Bar, w którym doszło do bójki, był w piątek otwarty. Na chodniku widać było ślady krwi - informują austriaccy dziennikarze.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje