Reklama

Reklama

Afera wokół... brwi premiera Kanady

Po zakończonym szczycie G7 w mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja, bynajmniej nie na temat politycznych aspektów spotkania. Szczególną uwagę internautów przykuła… (prawdopodobnie) "odklejająca się brew" kanadyjskiego premiera Justina Trudeau. O sprawie pisze m. in. "Daily Mail".

Szczyt G7 był niewątpliwie ważnym wydarzeniem w polityce międzynarodowej. Media na całym relacjonowały przemówienia uczestników i analizowały potencjalne skutki podjętych decyzji.

Nieoczekiwanie, numerem jeden minionego szczytu G7 stał się premier Kanady, Justin Trudeau. I to nie tylko z powodu ostrych słów, które pod jego adresem skierował prezydent USA Donalda Trump, ale przez... brwi. A konkretnie jedną, opadającą, prawdopodobnie odklejającą się brew.

Wideo ze szczytu, na którym premier Kanady opowiada o rozmowach z przywódcami błyskawicznie zrobiło furorę w mediach społecznościowych.

Reklama

Jak podaje "Daily Mail" najprawdopodobniej to wina oświetlenia lub kwestia ustawienia kamery, co potwierdzają zdjęcia z wydarzenia zrobione z innej perspektywy. Jednak na rozpowszechnianym w sieci nagraniu, gdy Justin Trudeau mówi, można odnieść wrażenie, że brew dosłownie "spadnie mu na oczy".

Nawet jeśli to wina oświetlenia, internauci nie zawiedli i pokazali swoją kreatywność w dociekaniu prawdy, komentowaniu i poszukiwaniu przyczyn ewentualnej wpadki.

I tak np. ktoś donosi, że to wszystko wina stresu po spotkaniu z Trumpem:

Nawet były gubernator Arkansas, Mike Huckabee, odniósł się do sprawy:

Dyskusja rozgorzała także wśród polskich użytkowników Twittera:

A na Twitterze powstało nawet konto o nazwie "Brwi Trudeau".

Reklama

Reklama

Reklama