Reklama

Reklama

48-latek przez dwa lata udawał sparaliżowanego

48-letni Brytyjczyk przez dwa lata udawał sparaliżowanego, aby uniknąć kary za oszustwo. Sprawa wyszła jednak na jaw i został skazany na 14 miesięcy więzienia.

Alan Knight przywłaszczył sobie pieniądze z konta 86-letniego sąsiada. Gdy zauważył on kradzież, Knight zaczął udawać, że doznał paraliżu na skutek wypadku. Symulował też śpiączkę.

Spędził 10 miesięcy w szpitalu, gdzie nie stwierdzono żadnego schorzenia. Knight został wypisany do domu, gdzie nadal udawał, że nie może się poruszać. Jego żona zorganizowała kampanię medialną, domagając się odstąpienia od procesu chorego męża.

Detektywi stwierdzili jednak, że Knight chodził do supermarketu, a nawet podróżował po Anglii. Gdy w końcu stawił się w sądzie, został skazany na 14 miesięcy więzienia za utrudnianie działania wymiaru sprawiedliwości. Jego żonę skazano na 10 miesięcy.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy