Reklama

Reklama

28-letni Polak zastrzelony w Chicago. Trwają poszukiwania sprawcy

28-letni Polak zginął podczas awantury na parkingu przed sklepem w Chicago. W mediach opublikowano nagranie z monitoringu, na którym widać całe zajście. Sprawca jest poszukiwany przez policję.

Jak podaje Polsat News, do zdarzenia doszło w czasie świąt wielkanocnych. Przed jednym ze sklepów w Chicago Polak wdał się w awanturę, której powodem miało być złe zaparkowanie auta. 28-latek miał uderzyć drzwiami w drzwi samochodu innego mężczyzny.

Między mężczyznami doszło do bójki. Niespodziewanie napastnik wyciągnął broń i postrzelił Polaka. Świadkiem sytuacji był ojciec 28-latka. Mężczyzna trafił do szpitala w stanie krytycznym, jego życia nie udało się uratować.

Telewizja NBC Chicago opublikowała nagranie z kamery monitoringu, na którym widać całe zajście.

Reklama

Bliscy apelują o pomoc

Napastnik uciekł z miejsca zdarzenia, jest poszukiwany przez policję. Bliscy zamordowanego apelują o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy.

- Chcę sprawiedliwości dla mojego przyjaciela. Chcę, aby sprawca tego morderstwa odpowiedział za swoje czyny - powiedział w rozmowie z NBC Chicago kolega zamordowanego.

Znajomi zmarłego Polaka zorganizowali w internecie zbiórkę na koszty pogrzebu. Do tej pory udało im się zebrać ponad 32 tys. dolarów.

Darmowy program - rozlicz PIT 2020

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy