Reklama

Reklama

24-letnia Adrianna zaginęła w Sztokholmie. Szwedzka policja prosi o pomoc

Szwedzka policja poszukuje 24-letniej Adrianny Klikowicz, która pod koniec stycznia zaginęła w Sztokholmie. Ostatni raz była widziana, kiedy wychodziła ze stacji metra Kristineberg. Potem ślad po niej zaginął. Policja obawia się, że młoda Polka mogła paść ofiarą przestępstwa.

Kamera miejskiego monitoringu ostatni raz uchwyciła Adriannę Klikowicz 25 stycznia o godzinie 17:38, kiedy opuszczała stację metra Kristineberg w dzielnicy Kungsholmen w Sztokholmie.

Policja wszczęła poszukiwania. "Jedyne, co mamy to zdjęcie z kamery monitoringu metra. Nie wiemy, co się później wydarzyło. Nie możemy wykluczyć, że doszło do przestępstwa, ale tego nie wiemy. Mogło się jej się przydarzyć wszystko, ale może też nic jej się nie stało. Nie wiemy tego" - powiedziała Zilla Hirsch ze stołecznej prokuratury.

Adrianna Klikowicz wyjechała do Szwecji w 2012 roku. Zamieszkała w Bromma na przedmieściach Sztokholmu, pracuje w restauracji w Solna.

Reklama

"Zawsze mieliśmy dobre kontakty, mogłem zawsze na niej polegać. Jak miałem gorszy dzień, zawsze mogłem się jej wygadać, wspierała mnie" - mówił brat zaginionej Adrianny Mateusz w rozmowie z gazetą "Aftonbladet". "Choć mieszkaliśmy w dwóch różnych krajach, utrzymywaliśmy częste kontakty. Dzwonimy do siebie kilka razy w tygodniu" - dodał.

Zdaniem Zilli Hirsch z prokuratury, okoliczności zaginięcia Adrianny są tajemnicze. W dniu zaginięcia 24-latka nie miała przy sobie telefonu komórkowego. Zostawiła aparat w mieszkaniu, które policja już przeszukała. Zawartość telefonu analizują policyjni technicy.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy