Reklama

Reklama

Zderzenie ciężarówki z osobówką. Nie żyje niemowlę

10-miesięczne niemowlę zginęło w wypadku, do którego doszło na tasie S3 pomiędzy Gorzowem Wielkopolskim a Szczecinem. Na wysokości węzła Parnica samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Dwoje dorosłych pasażerów trafiło do szpitala.

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek około godziny 14. Jak podaje portal strażacki.pl, na miejscu pierwsi byli świadkowie zdarzenia, który rozpoczęli reanimację 10-miesięcznego niemowlęcia. Niestety, mimo tak szybkiej reakcji, nie udało się go uratować. 

Pozostałe dwie osoby, które podróżowały samochodem - obie w wieku 30 lat - zostały przetransportowane do szpitala. Na miejscu interweniował tez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Sprawę bada policja

Z relacji umieszczonej w mediach społecznościowych przez profil "Wypadki i pożary w Zachodniopomorskiem" wynika, że na wysokości węzła Parnica osobowy volkswagen zderzył się pojazdem ciężarowym Daf z naczepą. Jak wskazano, czynności mające wyjaśnić okoliczności tej tragedii, prowadzili na miejscu policjanci wraz z prokuratorem. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy