Reklama

Reklama

Zamiast złotej rybki - konferencja MJM

Co trzeba zrobić, żeby zostać milionerem? Organizatorzy kolejnej już edycji konferencji "Myśleć jak milionerzy" przekonują, że udział w ich wydarzeniu, może przybliżyć nas do upragnionego celu.

Chociaż gwarancji takiej dać nie mogą, bo wszystko przecież tkwi w naszych głowach.

Reklama

Złota rybka poszła na emeryturę

Aureliusz Górski, trener ds. rozwoju osobistego oraz jeden z prelegentów konferencji, znalazł czas dla naszego portalu, żeby opowiedzieć m.in. o idei, która przyświeca takim spotkaniom. Zacytował słowa szczecińskiego rapera - Łony: "Weź los w swoje ręce, a ręce podnieś w górę. Złota rybka? Zapomnij, poszła na emeryturę". Pod tym poetyckim sformułowaniem kryje się, według Aureliusza, nawołanie do wykorzystania całego swojego potencjału, który tkwi w nas częstokroć niewykorzystany. Po prostu rób najlepiej to w czym jesteś najlepszy.

Daj żyć genialnym pomysłom

Aureliusz Górski w trakcie swojego wystąpienia będzie chciał nam pokazać, w jaki sposób uwolnić ten niewykorzystany potencjał, który w nas drzemie. Jak zauważył, ludzie często nie wcielają w życie swoich genialnych pomysłów przez pewne ograniczenia, które sobie sami narzucają, a które są jak najbardziej do pokonania. Ile razy wielu z nas sobie powtarzało "to za trudne", "nie mam na to czasu".

Należy z tym walczyć i zacząć wykorzystywać szanse, które często sami odrzucamy ze strachu, lenistwa czy braku wiary w siebie. Aureliusz Górski przekaże również uczestnikom wiedzę, w jaki sposób harmonijnie i kreatywnie połączyć życie osobiste z zawodowym. Rozmówca na każdym kroku podkreślał jak ważna jest w naszym życiu kreatywność. Nie powinniśmy się jej bać czy wstydzić.

Cebula opowiada o milionach

Przykładem takiej kreatywnej osoby, która będzie miała również swoje wystąpienie na tegorocznym MJM, jest Kamil Cebulski, który ma tylko maturę, a zarabia miliony. Jest jakby żywcem wzięty ze słynnej książki Roberta Kiyosaki "Bogaty ojciec, biedny ojciec", gdzie autor stawia na pozór kontrowersyjną tezę, że dobre wykształcenie może stać się barierą, a nie przepustką do zarabiania naprawdę dużych pieniędzy.

Dziś najważniejsza jest wiedza finansowa, której nie nabywa się w szkole. Patrząc na dokonania Kamila Cebulskiego, wydaje się, że wiedzę finansową opanował perfekcyjnie, dlatego warto przyjść i posłuchać jego, nietypowego wykładu. Popularny Cebula był już m.in. gościem w telewizyjnej Dwójce, gdzie opowiadał, w jaki sposób można uczciwie zarobić swój pierwszy milion. Jest również autorem kilku książek, które obracają się w tej tematyce m.in. "Efekt motyla", gdzie argumentuje, że każda nasza, pozornie niewinna decyzja może nas kosztować? miliony.

Kilka godzin z niezwykłymi ludźmi

Konferencja odbędzie się już 13 lipca w Szczecinie w Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości przy ul. Monte Cassino 32. Co trzeba zrobić, żeby wziąć w niej udział? Należy się zarejestrować na stronie www.myslecjakmilionerzy.pl , a potem wpłacić 47 złotych, potem już tylko zarezerwować swój czas i spędzić kilka godzin z niezwykłymi ludźmi, jak określił uczestników i prelegentów Aureliusz Górski.

Autor: Katarzyna Marciszewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje