Reklama

Reklama

Zachodniopomorskie: Nie żyje 82-latka, którą w czwartek potrącił samochód

Zmarła 82-latka, którą w czwartek w Złocieńcu potrącił kierujący Fordem Transitem. Z danych policji wynika, że to najtragiczniejszy w skutkach wypadek, do którego doszło w woj. zachodniopomorskim od czwartku.

Zespół prasowy zachodniopomorskiej policji poinformował w sobotę w oficjalnym komunikacie, że w piątek w wyniku obrażeń zmarła w szpitalu 82-latka, którą w czwartek w Złocieńcu potrącił kierujący Fordem Transitem.

Z danych policji wynika, że to najtragiczniejszy w skutkach wypadek w woj. zachodniopomorskim od początku trwającej policyjnej akcji "Znicz 2019". Ta rozpoczęła się 31 października i potrwa do 3 listopada.

W województwie do sobotniego poranka doszło do czterech wypadków drogowych, w których jedna osoba poniosła śmierć, a sześć zostało rannych. Policja zatrzymała 16 nietrzeźwych kierujących i trzech po użyciu alkoholu.

Reklama

Do wypadku w Złocieńcu doszło w czwartek ok. godz. 10 na ul. Wolności. 

Ze wstępnych ustaleń drawskiej policji wynika, że 82-latka nie przechodziła przez jezdnię po pasach. Kierowca, który potrącił kobietę, to 48-latek. Był trzeźwy. Policja ustala okoliczności wypadku.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama