Reklama

Reklama

​Zachodniopomorskie: Dwa ciała odnaleziono w Jeziorze Nowowarpieńskim

Ciała dwóch mężczyzn odnaleziono w Jeziorze Nowowarpieńskim (woj. zachodniopomorskie) - poinformowała oficer prasowa KPP w Policach. To najprawdopodobniej mężczyźni, których służby poszukiwały od ponad tygodnia.

"Strażacy odnaleźli ciała dwóch mężczyzn nieopodal jednego z brzegów na terenie Jeziora Nowowarpieńskiego. Jest wielce prawdopodobne, że to poszukiwani mężczyźni" - powiedziała we wtorek (26 maja) oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Policach sierż. sztab. Katarzyna Leśnicka. Dodała, że ciała zostały zabezpieczone przez prokuraturę.

Służby przez ponad tydzień poszukiwały dwóch mężczyzn, którzy 17 maja wieczorem pożyczyli od znajomego łódkę.

Jej właściciel zgłosił policjantom, że jego znajomi pożyczyli łódkę, aby przepłynąć do pobliskiego sklepu. Według informacji funkcjonariuszy dotarli tam, ale później nie zwrócili łodzi i nie pojawili się u jej właściciela. Łódkę znaleziono podtopioną przy brzegu.

Reklama

W poszukiwaniach na Jeziorze Nowowarpieńskim i w okolicach Nowego Warpna brali udział m.in. policjanci, ratownicy szczecińskiego WOPR w łodzi z sonarem, SAR, funkcjonariusze straży granicznej i strażacy.

***

 #POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel.

Sprawdź szczegóły >>>

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>
Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje