Reklama

Reklama

Zachodniopomorskie: 17-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa

17-latkowi, który miał zranić innego wychowanka młodzieżowego ośrodka w Rewalu (Zachodniopomorskie), przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa - poinformowała w niedzielę (6 grudnia) rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. Ranny 15-latek został w piątek odwieziony do szpitala.

Prokurator wszczął śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa. - Zarzut usiłowania zabójstwa 15-latka usłyszał 17-letni wychowanek młodzieżowego ośrodka wychowawczego - powiedziała w niedzielę rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Alicja Macugowska-Kyszka.

Jak dodała, prokurator złożył do sądu wniosek o zastosowanie trzymiesięcznego aresztu wobec młodego mężczyzny.

W piątek wychowanek młodzieżowego ośrodka wychowawczego w Rewalu został odwieziony do szpitala z raną kłutą biodra. Był przytomny. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy