Reklama

Wejście do Radia Szczecin oblane czerwoną farbą

Drzwi do siedziby Radia Szczecin we wtorek wieczorem zostały oblane czerwoną farbą. Na miejsce wezwano policję, która zajęła się sprawą. Kilka miesięcy temu Radio Szczecin, opisując sprawę skazanego za pedofilię byłego pełnomocnika marszałka woj. zachodniopomorskiego do spraw uzależnień, ujawniło, że jedną z ofiar był syn znanej parlamentarzystki.

Kom. Anna Gembala z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie poinformowała, że policja dostała późnym wieczorem zgłoszenie o uszkodzeniu mienia Radia Szczecin. - Policjanci pracują na miejscu, ustalają okoliczności zdarzenia - dodała.

Zdjęcie oblanych farbą drzwi wejściowych do Radia Szczecin zamieścił na Twitterze Dariusz Matecki, radny tego miasta z ramienia PiS, przewodniczący Solidarnej Polski na Pomorzu Zachodnim.

Sprawa śmierci syna parlamentarzystki

Kilka miesięcy temu Radio Szczecin, opisując sprawę skazanego za pedofilię byłego pełnomocnika marszałka woj. zachodniopomorskiego do spraw uzależnień, ujawniło, że jedną z ofiar był syn znanej parlamentarzystki.

Reklama

Na publikację zareagował m.in. Błażej Kmieciak, przewodniczący Państwowej Komisji ds. Pedofilii, który w programie "Gość Wydarzeń" stwierdził, że informacje pozwalały na identyfikację pokrzywdzonego.

Niespełna 16-letni Mikołaj Filiks zmarł 17 lutego, 7 marca odbył się jego pogrzeb. Śledztwo w sprawie śmierci syna posłanki PO Magdaleny Filiks prowadzi Prokuratura Rejonowa w Szczecinie.   

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: radio szczecin

Reklama

Reklama

Reklama