Reklama

Reklama

Tragedia w w Koszalinie: 3 osoby nie żyją

Tragiczny finał środowego poranka. W Koszalinie doszło dziś do dramatycznego w skutkach wypadku, w wyniku którego śmierć poniosły trzy osoby, a cztery inne zostały ranne.

Do wypadku doszło rano na drodze krajowej nr 6 Szczecin - Gdańsk, ok. 2 km od Koszalina (Zachodniopomorskie).

Reklama

Jak poinformowała Magdalena Marzec z Komendy Policji w Koszalinie, droga została już odblokowana. Przez trzy godziny po wypadku ruch na odcinku Koszalin - Sianów odbywał się objazdem, tzw. starą drogą sianowską.

W wypadku uczestniczyły trzy samochody. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż jadący od strony Koszalina w kierunku Gdańska fiat multipla (samochód został tak zniszczony, iż początkowo policja informowała, że był to fiat panda) prawdopodobnie wpadł w poślizg na mokrej nawierzchni i uderzył w poruszającego się w przeciwnym kierunku busa marki Volkswagen. Siła uderzenia była tak duża, że wyrwała z fiata silnik, w który następnie uderzył drugi bus volkswagen jadący w kierunku Koszalina.

W wypadku zginął kierujący multiplą i dwie osoby jadące busem, w który uderzył fiat. Ranni zostali umieszczeni w szpitalu w Koszalinie. Stan jednego z nich jest ciężki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje