Reklama

Reklama

Tragedia na polowaniu. Nie żyje 47-latek

Tragedia na polowaniu zorganizowanym dla myśliwych z Danii we Włościborzu w województwie zachodnio-pomorskiem. Zginął 47-latek. Policja zabezpieczyła broń wszystkich osób biorących udział w polowaniu.

47-letni naganiacz został postrzelony w klatkę piersiową. Mężczyzna zmarł na miejscu.

W polowaniu brało udział 16 duńskich myśliwych. Ponieważ nie udało się ustalić, który z nich oddał strzał, śledczy zabezpieczyli broń wszystkich uczestników polowania.

Policja ustaliła, że myśliwi byli trzeźwi.

To nie jedyny wypadek, do jakiego doszło w niedzielę (10 listopada) w trakcie polowania. W miejscowości Uliczno niedaleko Łagiewnik na Dolnym Śląsku pocisk wystrzelony przez myśliwego trafił w głowę innego uczestnika polowania. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama