Reklama

Reklama

Szczecinek: Noworodek znaleziony na śmietniku

Jak podaje "Głos Koszaliński", w Szczecinku (woj. zachodniopomorskie) znaleziono noworodka. Dziecko zostało porzucone przy śmietniku na ul. Armii Krajowej. Po kilku godzinach lekarzom udało się ustabilizować stan dziecka.

Dziecko zostało znalezione około godziny 10 rano w pobliżu śmietnika. Jak opisuje kobieta, która go znalazła - leżało nieokryte, zakrwawione, jeszcze z pępowiną. Na miejsce wezwano pogotowie.

Noworodek trafił do szpitala w Szczecinku. Po kilku godzinach lekarzom udało się ustabilizować jego stan.

Przed południem ustalono tożsamość matki dziecka. Przebywała we własnym mieszkaniu. Kobieta została przewieziona do szpitala. Po badaniach ma zostać przesłuchana.

Zatrzymano też ojca dziecka. W mieszkaniu pary na pierwszym piętrze bloku znaleziono narkotyki. Mężczyzna będzie odpowiadać za ich posiadanie. Zostanie także przesłuchany w sprawie porodu.

Reklama

Śledczy usiłują wyjaśnić, czy noworodek nie wyrzucony przez okno przez rodziców. Świadczyć o tym mogą ślady krwi widoczne na elewacji budynku i na parapecie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy