Reklama

Reklama

Szczecin: Pożar w szpitalu, nie żyje jedna osoba

Jedna osoba zginęła w pożarze szpitala przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Szczecinie – poinformował w poniedziałek rzecznik komendanta wojewódzkiego PSP kpt. Tomasz Kubiak.

Pożar wybuchł nad ranem w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 2 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, w budynku Kliniki Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych.

W pożarze zginęła jedna osoba. Jeszcze przed przyjazdem straży personel szpitala ewakuował z budynku 22 osoby. Sytuacja jest opanowana - poinformował Kubiak.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy