Reklama

Reklama

Szczecin: Karetka uderzyła w przystanek tramwajowy. Zginęła kobieta

Tragiczne zdarzenie przy placu Szyrockiego w Szczecinie. Jadąca na sygnale karetka zderzyła się z samochodem osobowym, potem uderzyła w tramwaj i się zapaliła. Nie żyje jedna osoba - to kobieta stojąca na przystanku tramwajowym.

Przy placu Szyrockiego doszło do zderzenia karetki pogotowia z autem osobowym. Po zderzeniu ambulans wpadł na przystanek tramwajowy, gdzie śmiertelnie potrącił stojącą tam kobietę. - W wyniku tego zdarzenia cztery zostały ranne i przewiezione do szpitali - powiedział rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie sierż. szt. Paweł Pankau.

W ambulansie były trzy osoby: dwóch ratowników medycznych, z czego jeden z uprawnieniami do kierowana ambulansem i studentka, która aktualnie odbywa praktyki w pogotowiu.

Więcej zdjęć z wypadku w serwisie wszczecinie.pl

Reklama

Cztery osoby w szpitalu

- Te osoby trafiły do szpitala. Karetka nie dość, że zderzyła się z drugim samochodem, to jeszcze się zapaliła - poinformowała rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie Paulina Heigel.

Jak dodała, "jeden z ratowników ma uraz głowy, drugi uraz biodra, studentka z urazem kończyny dolnej". - Do szpitala trafił też mężczyzna z samochodu osobowego z urazem głowy - powiedziała.

Wszystkie cztery osoby są w stanie stabilnym. Na miejscu pracowało sześć zespołów ratownictwa medycznego.

W tej chwili policjanci zabezpieczają miejsce zdarzenia i prowadzą czynności zmierzające do ustalenia jego przebiegu.

Na drodze są utrudnienia, wstrzymany w obu kierunkach jest ruch tramwajów. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy