Reklama

Reklama

Świnoujście: "Nieobyczajne ekscesy" na oczach tłumu turystów. Pięciu mężczyzn ukaranych

Straż Graniczna i policja musiały interweniować niedaleko plaży w Świnoujściu. Turyści zgłosili, że na pobliskim jachcie dochodzi do "nieobyczajnych ekscesów". Mandatami ukarano pięciu mężczyzn.

Interwencję opisuje Pomorski Dywizjon Straży Granicznej. Chodzi o wydarzenia z 2 sierpnia. Jak czytamy, Straż Graniczna została zaalarmowana, że na jachcie w pobliżu plaży w Świnoujściu znajduje się pięciu mężczyzn, którzy piją alkohol i nieobyczajnie się zachowują.  

"Nieobyczajne ekscesy" na oczach tłumu

W komunikacie Straży Granicznej nie pojawia się szczegółowa informacja na temat zdarzenia, wobec czego trudno stwierdzić, czym były gorszące sceny. Wiadomo jedynie, że zgłoszenie dotyczyło pięciu mężczyzn, którzy przebywali na jachcie, a ich "nieobyczajne ekscesy" miały zbulwersować tłum turystów wypoczywających na plaży. 

Reklama

Pięciu mężczyzn ukaranych mandatami

Na miejscu oprócz funkcjonariuszy SG pojawili się również policjanci. Mężczyźni zostali ukarani mandatami. Funkcjonariusze podkreślają, że gdy zostali zaalarmowani o sprawie, jednostka SG wypłynęła "w trybie alarmowym".   

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy