Reklama

Reklama

Śmierć noworodka w Szczecinie. Matka przyznała się do winy

Matka noworodka, który w niedzielę zmarł w Szczecinie, usłyszała zarzut zabójstwa. Jak poinformowała rzeczniczka tamtejszej prokuratury okręgowej, kobieta przyznała się do winy. Dziecko najprawdopodobniej zostało uduszone.

- W wyniku sprawnie podjętych czynności, zarówno przez policję, jak i przez prokuraturę, ustalono, iż do śmierci dziecka doszło najprawdopodobniej w wyniku uduszenia - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie, Alicja Macugowska-Kyszka. Dodała, że matka dziecka została zatrzymana, usłyszała zarzut zabójstwa.

Jak przekazała prokuratura, kobieta przyznała się do zarzucanego jej czynu.

Prokurator złożył do sądu wniosek o tymczasowy areszt dla kobiety. Ma być rozpoznawany w środę.

Policja została wezwana przez matkę dziecka do mieszkania przy ul. Emilii Plater w niedzielę wieczorem. Na miejscu było też pogotowie - stwierdzono zgon niemowlęcia.

Reklama

Według informacji lokalnych mediów dziecko miało nie żyć już kilka godzin przed wezwaniem służb.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama