Reklama

Reklama

RMF: Pożar w jednostce wojskowej w Koszalinie

Strażakom udało się opanować pożar w koszarach wojskowych w Koszalinie - poinformowało RMF FM. Palił się jeden z magazynów. Było ryzyko, że ogień przeniesie się na skład amunicji. Budynek jest teraz wietrzony.

Z ogniem walczyło 13 zastępów straży pożarnej. Pożar wybuchł o 13 w magazynie na terenie jednostki wojskowej w Koszalinie w województwie zachodniopomorskim.

Jak usłyszała reporterka RMF FM od rzecznika zachodniopomorskiej straży pożarnej, była obawa, że ogień przeniesie się na skład amunicji. Zaledwie 50 metrów od płonącego budynku jest kolejny wojskowy magazyn.

Strażakom - na szczęście - udało się opanować pożar. Przyczyny pojawienia się ognia na razie nie są znane. Budynek jest wietrzony.

Aneta Łuczkowska

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama