Reklama

Reklama

Polsat News: Nowy trop w sprawie zaginionych nastolatków z Rewala

Po 21 latach pojawił się nowy trop w sprawie dwóch zaginionych nastolatków - Andrzeja Ziemniaka i Łukasza Sasa, wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rewalu (woj. zachodniopomorskie). Jak informuje Polsat News, na terenie ośrodka natrafiono m.in. na kości i sweter. Matka jednego z chłopców potwierdza, że ubranie, które znaleziono, należy do jej zaginionego syna.

Do tajemniczego zaginięcia dwóch nastolatków - Andrzeja Ziemniaka i Łukasza Sasa - doszło w 1999 r. Mieli oni uciec z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rewalu. Według jednej z teorii, chłopcy udali się do Szwecji. Według innej, mieli paść ofiarą seryjnego zabójcy.

Z podejrzeniami na temat ucieczki nastolatków nie zgadza się Wiesława Ziemniak, mama Andrzeja. Z relacji reporterki Polsat News, Anny Nosalskiej, wynika, że syn pani Wiesławy "przebywał w tym ośrodku miesiąc, napisał do niej trzy listy i w każdym z nich prosił, by kobieta zabrała go do domu na święta". Ona sama o zaginięciu nastolatka miała dowiedzieć się przypadkowo, kiedy próbowała się z nim skontaktować w Wielkanoc. Zdaniem kobiety, mogło dojść do tragedii, a ciało chłopca mogło zostać zakopane na terenie posesji.

Reklama

Po latach w sprawie pojawił się nowy trop. Jak informuje Polsat News, na terenie ośrodka wychowawczego w Rewalu, gdzie od trzech dni trwają prace poszukiwawcze szczątków chłopców, koparka natrafiła na kości i sweter. Z relacji pani Wiesławy wynika, że to ubranie jej zaginionego syna.

Co więcej, natrafiono także na zasypaną studnię. Znaleziono w niej ukryte kości i fragment spodni.

"Cały czas liczę na to, że uda się rozwiązać tę sprawę. Nie odpuszczę, dopóki syna nie znajdę, godnie go nie pochowam" - podkreśla Wiesława Ziemniak.

Więcej na stronie Polsat News.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama