Reklama

Reklama

Nożownik zaatakował w Świnoujściu - ranił 3 osoby

21-letnia ekspedientka, 83-letni właściciel mieszkania i jego 81-letnia żona - to ofiary nożownika, który zaatakował wczoraj w centrum Świnoujścia. Rany zadane starszemu mężczyźnie okazały się śmiertelne. Mężczyzna zmarł. Pozostałe dwie osoby przeżyły. Napastnik został już zatrzymany przez zachodniopomorską policję.

Mężczyzna zaatakował wczoraj około godziny 18.00 w centrum Świnoujścia - poinformowała Mirosława Rudzińska z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Reklama

41-letni mężczyzna najpierw wszedł do sklepu z warzywami i tam poranił nożem 21-letnią ekspedientkę. - Kobieta jest w szpitalu, walczy o życie - poinformowała Rudzińska.

Napastnik wybiegł ze sklepu i wszedł do bloku mieszkalnego. Tam wszedł do mieszkania na pierwszym piętrze i poranił nożem 83-letniego właściciela mieszkania i jego 81-letnią żonę. Starszy mężczyzna zmarł na miejscu, jego żona została lekko ranna.

Policjanci zatrzymali już nożownika. To mieszkaniec Łodzi, od pewnego czasu przebywający w Świnoujściu. Okoliczności zdarzenia bada policja.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy