Reklama

Reklama

Międzyzdroje: Dwóch mężczyzn utonęło w Bałtyku

Dwóch starszych mężczyzn wydobyto w poniedziałek z wody Bałtyku w Międzyzdrojach (woj. zachodniopomorskie). Mimo akcji ratunkowej nie udało się ich uratować.

Dwie osoby zostały wyciągnięte z wody przed godz. 13 - poinformował w poniedziałek rzecznik komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie mł. kpt. Tomasz Kubiak.

Mimo długiej resuscytacji dwóch starszych mężczyzn nie udało się uratować.

Jak przekazał kierownik Centrum Koordynacji Ratownictwa Wodnego w Szczecinie Łukasz Kamiński, mężczyźni weszli do wody na niestrzeżonym odcinku kąpieliska. W morzu panują w poniedziałek trudne warunki, są wysokie fale.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy