Reklama

Reklama

Międzyzdroje: Atak dzika na plaży

Na plaży w Międzyzdrojach pojawiły się dziki. Jeden z nich - osobnik pokaźnych rozmiarów - zaatakował dwa psy trzymane na smyczy przez właścicieli. Nagranie ze zdarzenia publikuje polsatnews.pl.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 6 września około godz. 18:00. - Akurat byliśmy na molo, gdy usłyszeliśmy gwizdek ratowników. W pierwszej chwili myślałem, że ktoś się topi, ale nie, oni ostrzegali ludzi przed dzikami - powiedział polsatnews.pl pan Dariusz z Tarnowskich Gór.

Mężczyzna wyjął telefon i zaczął nagrywać.

Na wideo widać kilka dzików, które krążyły wokół koszy na śmieci. W pewnym momencie największy z nich ruszył w kierunku dwóch psów, które właściciele próbowali ukryć między parawanami. Gdy zaatakował, ich przerażona właścicielka zaczęła krzyczeć.

Chwilę później smycz przejął stojący obok mężczyzna i próbował odbiec od "agresora". Ten nie odpuszczał. Na koniec nagrania widać, że wszystko działo się niedaleko kobiety spacerującej po plaży z małym dzieckiem w wózku.

Reklama

Nagranie można zobaczyć TUTAJ.

- Widać było, że jest przerażona. Gdyby dzik zaatakował ludzi, różnie by było. Część z nich nie zdawała sobie sprawy z zagrożenia. Zbliżała się, by zrobić dobre zdjęcia - powiedział pan Darek.

Mężczyzna przyjechał do Międzyzdrojów z Tarnowskich Gór. Spędza urlop z żoną i dziećmi. Jak mówi, dziki w mieście nie są zaskoczeniem.

- Jest ich sporo. Mamy zdjęcia, jak buszują przy głównej ulicy promenady w Międzyzdrojach - powiedział autor nagrania.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje