Reklama

Reklama

Mężczyzna zaatakował nożem medyków w szpitalu. Następnie zmarł

Pacjent zaatakował i ranił personel szpitala w Zdunowie przy użyciu niebezpiecznego narzędzia - poinformowała oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. Napastnik zmarł, ale policja nie udziela informacji jak do tego doszło.

- W sobotę późnym wieczorem otrzymaliśmy informację o agresywnym zachowaniu pacjenta w szpitalu przy ul. Sokołowskiego. Mężczyzna przy użyciu niebezpiecznego narzędzia zaatakował personel - powiedziała w niedzielę oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie mł. asp. Ewelina Gryszpan. Ranny miał zostać m.in. jeden z lekarzy. 

Agresor zmarł - policja nie udziela jednak informacji, jak do tego doszło. Oficer prasowa przekazała, że jest to przedmiotem prowadzonych czynności.

Zaatakował nożem i ranił medyków

Jak poinformował z kolei rzecznik szpitala wojewódzkiego Tomasz Owsik-Kozłowski, mężczyzna zaatakował nożem i ranił personel medyczny

Reklama

Wskazał, że szpital nie udziela szczegółowych informacji, a sprawą zajmują się policja i prokuratura. Dodał, że dyrekcja szpitala zaproponowała objęcie wsparciem psychologicznym zarówno personel, jak i pacjentów.

Według informacji lokalnych mediów, personel medyczny szpitala obezwładnił napastnika.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy