Reklama

Reklama

Koszalin: Zaginęła 25-letnia Monika Hryniewicz. Jest w zaawansowanej ciąży

Monika Hryniewicz z Koszalina ostatni raz widziana była 28 czerwca, gdy wyszła z domu na niedzielną giełdę samochodowo-towarową. Nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta jest w zaawansowanej ciąży - poinformowała we wtorek (28 lipca) oficer prasowa koszalińskiej policji.

Kom. Monika Kosiec powiedziała, że policja poszukuje 25-letniej Moniki Hryniewicz od 3 lipca. Wówczas rodzina zgłosiła zaginięcie kobiety.

25-latka wyszła z domu w niedzielę, 28 czerwca. Miała iść na giełdę samochodowo-towarową, na tzw. tereny podożynkowe, między ulicami Rolną a Orląt Lwowskich w Koszalinie. Do domu już nie wróciła i od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną.

"Kobieta jest w zaawansowanej ciąży. Ma 172 cm wzrostu, proste, długie do bioder ciemne włosy, niebieskie oczy, prosty nos i pełne uzębienie. Jest szczupłej budowy ciała" - podała kom. Kosiec.

Reklama

Dodała, że 25-latka w dniu zaginięcia ubrana była w niebieską tunikę z rękawem 3/4 i białym nadrukiem w kształcie motyla. Miała na sobie zielone leginsy, czarne buty typu "adidasy" z białą podeszwą oraz okulary korekcyjne z białym szkłem i czarną oprawką.

To już drugi komunikat

Zaginiona nie zgłosiła się na umówioną wizytę lekarską. Wcześniejszych nie opuściła.

Policja we wtorek wydała ponowny komunikat dotyczący zaginięcia Moniki Hryniewicz. Pierwszy upubliczniła 7 lipca. 

Nadal apeluje się do osób, które widziały kobietę, mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionej, o osobisty kontakt z wydziałem kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie przy ul. Słowackiego 11 lub telefoniczny pod numerami: 477 841 543, 477 841 596 lub 112.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje