Reklama

Reklama

Koszalin: Policja poszukuje 15-letniej Sandry Paździerskiej

8 stycznia 15-letnia Sandra Paździerska z Koszalina wyszła z domu i od tego momentu nikt z bliskich już jej nie widział. Dziewczyna nie dotarła do ośrodka wychowawczego pod Warszawą, do którego miała wrócić po świątecznym pobycie u rodziny. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniu zaginionej.

- Zaginiona 15-letnia Sandra Paździerska z Koszalina ostatni raz była widziana 8 stycznia, ok. godz. 20, gdy opuściła miejsce zamieszkania - poinformowała oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie kom. Monika Kosiec.

Dziewczyna po świątecznym pobycie u rodziny miała wrócić do ośrodka wychowawczego w jednej z podwarszawskich miejscowości. Do placówki nie dotarła.

Rysopis

Sandra Paździerska jest szczupła, ma około 165 cm wzrostu, brązowe oczy, włosy długie do ramion, farbowane na czarno. 

Jak podaje policja, w dniu zaginięcia dziewczyna miała na sobie bordową kurtkę z kapturem, biały sweter, czarne jeansy i kozaki na niskim obcasie tego samego koloru. 

Reklama

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat 15-latki, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Koszalinie pod numerami telefonów: 47 784 15 43 lub 47 784 15 11.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama