Reklama

Reklama

Koszalin: Policja poszukuje 15-letniej Sandry Paździerskiej

8 stycznia 15-letnia Sandra Paździerska z Koszalina wyszła z domu i od tego momentu nikt z bliskich już jej nie widział. Dziewczyna nie dotarła do ośrodka wychowawczego pod Warszawą, do którego miała wrócić po świątecznym pobycie u rodziny. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniu zaginionej.

- Zaginiona 15-letnia Sandra Paździerska z Koszalina ostatni raz była widziana 8 stycznia, ok. godz. 20, gdy opuściła miejsce zamieszkania - poinformowała oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie kom. Monika Kosiec.

Dziewczyna po świątecznym pobycie u rodziny miała wrócić do ośrodka wychowawczego w jednej z podwarszawskich miejscowości. Do placówki nie dotarła.

Rysopis

Sandra Paździerska jest szczupła, ma około 165 cm wzrostu, brązowe oczy, włosy długie do ramion, farbowane na czarno. 

Jak podaje policja, w dniu zaginięcia dziewczyna miała na sobie bordową kurtkę z kapturem, biały sweter, czarne jeansy i kozaki na niskim obcasie tego samego koloru. 

Reklama

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat 15-latki, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Koszalinie pod numerami telefonów: 47 784 15 43 lub 47 784 15 11.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy