Reklama

Reklama

Koszalin: Nie żyje pięciolatek, który wypadł z trzeciego piętra kamienicy

Lekarzom ze Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie nie udało się uratować życia pięcioletniego chłopca, który przed tygodniem wypadł z okna mieszkania na trzecim piętrze kamienicy przy ul. Młyńskiej. Informację o śmierci dziecka potwierdziła w środę placówka, do której dziecko trafiło w ciężkim stanie.

Pięciolatek wypadł z okna z trzeciego piętra kamienicy przy ul. Młyńskiej w Koszalinie (woj. zachodniopomorskie) 13 stycznia ok. godz. 10. Jako pierwszy pomocy chłopcu udzielił patrol straży miejskiej, który, wracając z interwencji, zauważył leżące dziecko.

Chłopczyk z licznymi obrażeniami, w tym głowy, został przewieziony przez pogotowie do Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Tam przebywał na Oddziale Anestezjologii, Intensywnej Terapii Dziecięcej i Neonatologicznej. Lekarzom nie udało się go uratować. Informację o śmierci dziecka potwierdził Polskiej Agencji Prasowej koszaliński szpital.

Reklama

W chwili wypadku w mieszkaniu była matka pięciolatka i jego rodzeństwo. Ojciec był w pracy. Kobieta została przebadana na obecność alkoholu w organizmie. Była trzeźwa.

Matka jest nadal jest pod opieką psychologiczną. Nie została przesłuchana. W sprawie nikomu nie przedstawiono zarzutów - podała w środę oficer prasowa koszalińskiej policji kom. Monika Kosiec.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy