Reklama

Reklama

Konkurs "Zielony Kołobrzeg"

Przedmiotem konkursu, w którym udział wziąć mogą wszyscy mieszkańcy Kołobrzegu, jest wytypowanie i nagrodzenie mieszkańców budownictwa wielorodzinnego (wspólnoty) oraz właścicieli budynków jednorodzinnych, którzy najciekawiej zagospodarują otoczenie nieruchomości zielenią.

Konkurs trwa od 1 lipca do 20 sierpnia 2008 roku. Oficjalne wręczenie nagród i podsumowanie konkursu odbędzie się 5 września.

Reklama

Celem Konkursu jest zachęcenie mieszkańców Kołobrzegu do większej dbałości o estetykę najbliższego otoczenia, a przez to i miasta poprzez zagospodarowanie zielenią otoczenia obiektów budownictwa wielorodzinnego (wspólnoty mieszkaniowe) oraz budownictwa jednorodzinnego.

Jak również kształtowanie postaw ludzi na przyjaźnie nastawionych do środowiska naturalnego, zwracających szczególną uwagę na zieleń nas otaczającą w tym przyczyniających się do większego ukwiecenia miasta.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta Kołobrzeg oraz w Wydziale Komunalnym przy ul. Ratuszowej 13 pokój nr 9.

Informacja pochodzi z oficjalnej strony UM Kołobrzeg.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje