Reklama

Reklama

Gdzie na andrzejki w Szczecinie

W dzień świętego Andrzeja - pannom z wróżby nadzieja" - głosi dawne przysłowie. Współcześnie andrzejki to nadzieja nie tylko dla panien. Jakoś tak się dzieje, że na domówkach w 30 listopada, liczymy na to, że rzeźba z wosku będzie chociaż trochę przypominać serce.

Kluby prześcigają się w promocjach i atrakcjach dla obu płci, no a nie od dzisiaj wiadomo, że szaleństwo na parkiecie to niepowtarzalna okazja do poznania kogoś interesującego? Koncerty, imprezy i różnorodne pokazy - sprawdź, czego nie możesz ominąć.

Reklama

Szał ciał na parkietach?

Choć andrzejki przypadają 30 listopada kluby oferują imprezę przez cały weekend. W Pinokiu i Heya możesz bawić się dwa dni pod rząd - w piątek i w sobotę. Obydwa lokale w swoim andrzejkowym programie mają liczne wróżby i atrakcje. Imprezy w tych klubach zaczynają się o 21:00.

W sobotę każdy znajdzie coś dla siebie. Wielbiciele bardziej alternatywnych dźwięków powinni odwiedzić klub Hormon. Za gramofonami stanie tam dj Agata i TommDj. Andrzejkowe wróżby przewiduje także Club 77 i Baila. W tym drugim impreza odbędzie się pod enigmatycznie brzmiącym hasłem: "Karnawał Wrażeń" i ma być, jak zapowiadają organizatorzy wieczorem w specjalnych maskach.

W niedzielę wielbiciele gorących latynoskich dźwięków nie mogą ominąć Kontrastów. Andrzejkowy Club Tropicana to impreza, w czasie której temperaturę będą podgrzewać didżeje z salsa.szczecin.pl team, co oznacza, że usłyszymy m.in. reggeaton i salsę. Konkursy i wróżby andrzejkowe, a także tańce z Ameryki Środkowej to atrakcje przewidziane na tę noc.

Uwaga! Choć wstęp do większości lokali w andrzejki jest płatny, warto sprawdzić szczegóły na stronach. Nierzadko panie np. do 23:00 wejdą za darmo. W wielu klubach Andrzeje mają wstęp wolny.

Muzyka na żywo

"Andrzejki z Lordem" - to propozycja Free Blues Clubu na sobotę. Co to oznacza? Oczywiście koncert zespołu Lord, który w swoim repertuarze ma ponad 20 największych przebojów grupy Queen z lat 1975-1991. Na drugiej sali andrzejkowy klimat zapewni dr Funk You.

Uwaga! Przybyłych obowiązuje strój czarny bądź biały.

Niech żyje bal!

Ten magiczny wieczór warto spędzić inaczej niż zwyczajną imprezę. Dla gości o bardziej wyszukanych gustach liczne restauracje oferują andrzejkowe bale.

W piątek warto odwiedzić Małą Scenę. Andrzejkowa zabawa rozpocznie się tam już o 19:00. Muzyka na żywo, pokazy magii i ognia - to nieliczne z atrakcji wieczoru. Przydatna okaże się też z pewnością prawdziwa wróżka, która odsłoni gościom tajemnice przyszłości.

Sobota to dzień, który należy spędzić w restauracji Kuźnia. Goście moc tego dawnego święta poczują m.in. dzięki staropolskiemu menu. Organizatorzy zapewniają również muzykę na żywo oraz liczne konkursy. Początek imprezy o 19:00.

"Czego ludziom trzeba to sobie wróżą" - mówi dawne przysłowie. Pamiętajmy o nim, interpretując woskowe cienie. Nawet jeśli nie poznamy, przyszłej żony lub pierwsza litera imienia przyszłego męża, nie będzie taka, jak ta o której marzymy i tak warto dobrze się bawić i poczuć magię tej niezwykłej nocy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy