Reklama

Reklama

Dyrektorka TVP 3 Szczecin nie żyje

Zmarła szefowa TVP 3 Szczecin Maria Bartczak - poinformował we wtorek na stronie internetowej szczeciński oddział telewizji publicznej.

"Ze smutkiem informujemy, że dziś w nocy zmarła dyrektor, redaktor naczelna TVP3 Szczecin - Maria Bartczak" - poinformował we wtorek na stronie internetowej szczeciński oddział telewizji publicznej.

Maria Bartczak była absolwentką Akademii Rolniczej w Szczecinie oraz Podyplomowego Studium Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Była także absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku prawo międzynarodowe.

Z telewizją publiczną była związana od 1990 r. Pracowała m.in. w "Wiadomościach". Od 1999 do 2007 r. była korespondentką TVP w Berlinie, a w latach 2008-2011 pracowała jako rzecznik Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Berlinie.

Reklama

Była autorką licznych reportaży oraz programu o tematyce polsko-niemieckiej "Po obu stronach Odry". Od sierpnia 2011 r. pełniła funkcję dyrektorki TVP 3 Szczecin. 

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy