Reklama

Reklama

Czaplinek: Wybuch bankomatu. Potężna eksplozja uszkodziła budynek

Nieznany sprawca wysadził bankomat, który znajdował się w budynku przychodni. Policja zabezpieczyła teren i poszukuje sprawcy. Do zdarzenia doszło w Czaplinku (woj. zachodniopomorskie).

Do zdarzenia doszło około godz. 2:30 w nocy z niedzieli na poniedziałek. Nieznany sprawca podłożył ładunki wybuchowe pod bankomatem przy ul. Wałeckiej w Czaplinku. Bankomat znajdował się w budynku przychodni.

Ucierpiała także przychodnia

W wyniku eksplozji ładunku wybuchowego oprócz bankomatu zniszczone zostało także wnętrze budynku. - Siła rozrzutu była bardzo duża. Elementy bankomatu znajdowały się w odległości kilkunastu metrów od budynku - informuje będący na miejscu LokalnyReporter.pl.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci z komendy w Czaplinku. - Policjanci zagrodzili teren taśmą. Na razie nikogo nie zatrzymano. Działamy w tej sprawie - poinformowała portal polsatnews.pl sierż. sztab. Karolina Żych, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Drawsku Pomorskim.

Reklama

Policjanci nie ustalili także, jakimi materiałami wybuchowymi posłużył się sprawca eksplozji. Póki co nie wiadomo także, czy bankomat zawierał pieniądze oraz czy zostały skradzione. - Na szczęście nikomu nic się nie stało - dodała sierż. sztab. Karolina Żych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama