Reklama

Reklama

Atak nożownika w Drawsku Pomorskim

W Drawsku Pomorskim pijany mężczyzna zaatakował nożem czterech mężczyzn. Jeden z nich - 37-latek - nie żyje. Reszta przebywa w szpitalu, są ranni.

Do zdarzenia doszło wczoraj wczesnym popołudniem. Jak poinformowała aspirant sztabowy Anna Gembala z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, funkcjonariusze w związku z tą sprawą zatrzymali 50-latka, który najprawdopodobniej zaatakował mężczyzn. Przebywa w policyjnym areszcie, ale nie można go przesłuchać, bo jest nietrzeźwy.

Reklama

Aspirant Agnieszka Waszczyk z Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim powiedziała, że napastnik znał ofiary. Do tragedii miało natomiast dojść na drodze w pobliżu miejscowości Wierzchowo. Jeden z rannych mężczyzn trafił do szpitala w Szczecinie, dwóch pozostałych jest hospitalizowanych w Drawsku Pomorskim.

Z ustaleń policji wynika też, że czterej zranieni nożem mężczyźni dotarli do drawskiego szpitala sami. Niestety stan 37-latka był tak ciężki, że nie udało się go uratować. Większość ran nożownik zadał swoim znajomym w okolice brzucha i klatki piersiowej.

Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora badają okoliczności tego zdarzenia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne