Reklama

Reklama

Agresywny kierowca zaatakował mężczyznę. "Coś ci nie pasuje, że se po chodniczku jeżdżę?"

W Koszalinie doszło do ataku na mężczyznę, który zatrąbił na kierowcę jeepa, jeżdżącego po chodniku. Ten zatrzymał auto i zaczął wygrażać mężczyźnie, który zwrócił mu uwagę. - Coś ci nie pasuje, że se po chodniczku jeżdżę? - krzyczał, nie szczędząc przy tym wulgaryzmów.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Zwycięstwa i Ogińskiego w Koszalinie. To tam kierowca jeepa postanowił najpierw przejechać po chodniku wzdłuż ulicy, omijając korek, a następnie zjechać z powrotem na drogę po przejściu dla pieszych. Po tym incydencie zatrąbił na niego inny z uczestników ruchu drogowego.

Koszalin. Kierowca jeepa jechał po chodniku

To jednak nie spodobało się kierowcy jeepa, który gwałtownie zahamował, wysiadł z auta i podszedł do samochodu tuż za nim. W stronę siedzącego w nim mężczyzny zaczął wykrzykiwać wulgaryzmy.

- Przeproś, bo ci wypier... zaraz! Za to trąbienie cwelowskie, kur... Coś ci nie pasuje, że se po chodniczku jeżdżę?! No pytam się kur...! Zaraz na piz... dostaniesz! - krzyczał.

Reklama

Koszalin. Jechał chodnikiem, zaatakował innego kierowcę

Sytuacja wyglądała groźnie, jednak napadniętemu mężczyźnie udało się zarejestrować całą sytuację na kamerce samochodowej, a wideo zostało przekazane na policję.

Kierowcy jeepa grozi ukaranie za kilka wykroczeń. To "jazda wzdłuż po chodniku, jazda wzdłuż po przejściu dla pieszych i tamowanie ruchu. Tym sposobem dobije do 24 punktów karnych za jednym zamachem" - przekazuje portal brd24.pl.

Mężczyzna odpowie także za groźby karalne, za co grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch.

Reklama

Reklama

Reklama