Reklama

Wyznaczono nagrodę za zatrzymanie poszukiwanego

Komendant wojewódzki policji wyznaczył nagrodę za pomoc w zatrzymaniu poszukiwanego Marka Ślugaja, który podejrzewany jest o zabójstwo mężczyzny i usiłowanie zabójstwa kobiety. Do zdarzeń doszło w poniedziałek i wtorek we Wrześni i Ksawerowie (Wielkopolskie).

Policja opublikowała wizerunek poszukiwanego 62-letniego mężczyzny. Jak wyjaśnił mł. asp. Piotr Garstka z wielkopolskiej policji, mężczyzna może jeździć rowerem miejskim z charakterystycznym mocno wystającym "rogiem" przy kierownicy z prawej strony oraz z metalowym koszykiem na bagażniku.

"Gdy był ostatnio widziany, ubrany był w ciemne spodnie i czapkę, czarną kurtkę oraz grube, czarne rękawice na dłoniach" - podkreślił Garstka.

Osoby, które w ostatnim czasie widziały poszukiwanego, lub mają informacje o miejscu jego pobytu, proszone są o pilny kontakt z policją pod całodobowymi numerami telefonu: (61) 84-131-11, (61) 437-52-00, bądź pod numerem alarmowym 112. Komendant wojewódzki policji wyznaczył nagrodę za wszelkie informacje, które mogą pomóc w ujęciu mężczyzny.

Reklama

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy