Reklama

Reklama

Wypadek nad zalewem Szczodrzykowo. Wędka zahaczyła o linie elektryczne

Mężczyzna w czasie zarzucania wędki zahaczył o linie elektryczne i został porażony prądem. Mimo pomocy lekarskiej zmarł w szpitalu w Poznaniu.

Do wypadku doszło nad zalewem Szczodrzykowo w województwie wielkopolskim w niedzielę. Mężczyzna zarzucając wędkę, zahaczył o linie elektryczne, w efekcie czego został porażony prądem. 

Mężczyzna zmarł w szpitalu

Mężczyznę do szpitala w Poznaniu zabrał helikopter LPR. Poszkodowanego nie udało się uratować. Mężczyzna zmarł w szpitalu w poniedziałek. 

"Stan pacjenta był bardzo ciężki. Niestety, w poniedziałek, około godz. 10 mężczyzna zmarł" - przekazał w rozmowie z "Głosem Wielkopolskim" Konrad Napierała, rzecznik Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.

Służby wyjaśniają, jak doszło do wypadku. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy