Reklama

Reklama

Wypadek drogowy w Ostrowie Wielkopolskim. Jedna osoba zginęła na miejscu

Jedna osoba nie żyje, a dwie trafiły do szpitala w wyniku wypadku drogowego w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Pardalin k. Jankowa Przygodzkiego (powiat ostrowski). Kierowca uciekł z miejsca wypadku; został już zatrzymany; był nietrzeźwy.

O dachowaniu samochodu w Pardalinie ostrowska policja dowiedziała się o 22.30 w sobotę. "Na miejscu zdarzenia okazało się, że kierowca renault megane podczas jazdy nie zapanował nad samochodem na łuku drogi, w wyniku czego zjechał na pobocze i dachował" - powiedziała PAP rzeczniczka ostrowskiej policji Małgorzata Łusiak.

Na miejscu zginął 33-letni pasażer.

"Kierowca uciekł z miejsca wypadku, ale policji udało się go zatrzymać" - poinformowała rzeczniczka. Samochodem kierował 25-latek, u którego badanie alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Reklama

Pozostali pasażerowie: 34-latek i 22-letnia kobieta zostali przewiezieni do ostrowskiego szpitala.

"Oboje trafili do szpitala z poważnymi urazami głowy i znajdują się na oddziale chirurgii ogólnej. Na razie trwają badania pacjentów w celu zdiagnozowania wszystkich obrażeń. Kierowca nie doznał obrażeń wymagających hospitalizacji" - powiedziała PAP rzeczniczka ostrowskiego szpitala Anna Pawlaczyk. Uczestnicy wypadku to mieszkańcy powiatu ostrowskiego.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy