Reklama

Reklama

Wielkopolskie: Zabójstwo 63-latka. Znaleziono zwłoki

Zwłoki 63-letniego mężczyzny ujawniono w jednej z miejscowości gminy Krzymów (woj. wielkopolskie). Jak poinformowała konińska prokuratura, ślady na miejscu zdarzenia wskazują, że mężczyzna został zabity.

Reklama

Rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Koninie prok. Aleksandra Marańda przekazała, że w piątek po godz. 21 policja została powiadomiona o ujawnieniu w jednym z domów jednorodzinnych zwłok 63-latka.

Reklama

- Zabezpieczone na miejscu zdarzenia ślady, jak również obrażenia na ciele denata, wskazywały, iż mogło dojść do zbrodni zabójstwa - powiedziała.

Marańda poinformowała, że ciało 63-latka zabezpieczono do sekcji zwłok, którą zaplanowano na poniedziałek. Prokurator dodała, że ze względu na charakter sprawy i dobro postępowania nie może udzielić więcej informacji.

Jak nieoficjalnie ustaliła PAP ze źródeł zbliżonych do śledztwa, ciało mężczyzny było skrępowane, a ofiara mogła zginąć dwa lub trzy dni przed ujawnieniem zwłok.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne