Reklama

Reklama

Wielkopolskie: Wypadek drogowy trzyosobowej rodziny. Nie żyje 26-latek

26-letni mężczyzna zginął na miejscu, a jego ciężko ranna matka trafiła do szpitala w wyniku zderzenia mercedesa z drzewem. Za kierownicą pojazdu siedział 54-latek. Do tragedii doszło w niedzielę wieczorem, na jednej z dróg w województwie wielkopolskim. Sprawę badają policja i prokuratura.

W niedzielę po godzinie 19:00 na drodze powiatowej między miejscowościami Łagiewniki a Starkówiec w powiecie krotoszyńskim doszło do tragicznego zdarzenia. 54-letni kierowca mercedesa, podróżujący z żoną i synem, uderzył w przydrożne drzewo. Jak poinformowała st. asp. Paulina Potarzycka, mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

W wyniku wypadku śmierć poniósł syn kierowcy.

- Pasażerami pojazdu byli 51-letnia kobieta, która została przetransportowana do szpitala, oraz 26-letni mężczyzna, który poniósł śmierć na miejscu. Sprawca zdarzenia trzeźwy - przekazała policjantka.

Reklama

Trwa śledztwo policji

Wezwani na miejsce zdarzenia strażacy musieli wydobyć jedną z osób z pojazdu przy użyciu narzędzi hydraulicznych - przekazał st. kpt Tomasz Patryas, rzecznik prasowy krotoszyńskiej straży pożarnej.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama