Reklama

Reklama

Wielkopolskie: Tragiczny wypadek. Zginęło 11-miesięczne dziecko

11-miesięczne dziecko zmarło w piątek po czołowym zderzeniu dwóch samochodów koło Leszna (woj. wielkopolskie). 33-latek, który spowodował wypadek, był pod wpływem narkotyków - wynika ze wstępnych ustaleń policjantów.

W piątek na trasie między Lesznem a Pawłowicami kierujący VW golfem 33-letni mężczyzna z nieustalonych na razie przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Czołowo zderzył się ze skodą octavią, którą jechała kobieta oraz trójka dzieci. 

Mimo akcji reanimacyjnej nie udało się uratować życia 11-miesięcznego dziecka. Kobieta i dzieci w wieku trzech i pięciu lat trafili do szpitala.

33-latek został zatrzymany. Okazało się, że mężczyzna miał sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Był pod wpływem narkotyków

Oficer prasowy leszczyńskiej policji, asp. szt. Monika Żymełka, powiedziała w sobotę, że wstępne badania wykazały, iż kierowca prowadził pojazd pod wpływem marihuany i amfetaminy. Także dotyczący go sądowy zakaz kierowania pojazdami został wydany za jazdę pod wpływem narkotyków.

Reklama

- Mężczyzna obecnie przebywa w policyjnej izbie zatrzymań i oczekuje na przesłuchanie z udziałem prokuratora, które prawdopodobnie będzie miało miejsce dzisiaj po południu. Niewykluczone, że będzie wniosek do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztu - podała.

Kobieta i dwoje dzieci przebywają w szpitalach w Lesznie i Poznaniu. Policja podała, powołując się na informacje od lekarzy, że ich stan jest ciężki, ale niezagrażający życiu.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy